Jump to content
  • Bun venit!

    Pentru a putea beneficia de toate funcţiile forumului, este necesar să vă înregistraţi un cont de membru. Pentru înregistrare aveţi nevoie doar de o adresă de email validă. Completaţi cu mare atenţie adresa dvs. de email, întrucât aceasta este necesară pentru validarea contului de membru.

Buna seara


Claudiu Dan

Recommended Posts

Vad din nou pe grup foarte multe comentarii ca nu aveti rezultate. O sa incep cu SCUZELE de rigoare pentru cei si cele care va veti oftica pe mine. Eu doar vreau sa va ajut cu ce am invatat eu si cu ce am avut eu rezultate , nu povesti despre cum ar trebui .
NU va alimnetati corect , vad foarte multe pareri cum ca e ok sa mananci orice doar sa tii fixul , si mai grav vad ca foarte multa lume se indoapa la micul dejun ca asa zice Fix-ul . Ok , nici o problema , dar nu apar rezultate . Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar nu mai tot o bagati de doamna Retegan la inaintare ca sa va satisfaceti placerile culinare, NU este ok si corect sa mananci orice ai prin frigider doar ca tii fix la fix . Nu trebuie sa cheltuii sute sau mii de lei sa mananci corect si sanatos.
Vad foarte multa lume ca sare cu : asa zice doamna Retegan , mananc orice ca asa zice doamna Retegan. Serios ????? Helou , desteptarea , mananci aproape orice la ore fixe daca esti la mentinere, nu intr-un proces de slabire .
Multe o sa va infometati si o sa esuati lamentabil , multe va indopati ca asa se zice pe grup ca poti manca orice doar sa mananci la ore fixe si la fel esuare si doar va chinuiti degeaba .
Vreau sa vad rezultate concrete , nu tot comentarii ca asa zice nu stiu cine, ca asa ar fi corect , nu este nimic gresit sa ne spunem parerile unii altora , dar va rog înainte de a da sfaturi (nu din auzite ca asa a zis nu stiu cine , ca asa am auzit, asa mi se pare mie, sau chestii de gen) incercati dumneavostra cateva saptamani cea ce vreti sa recomandati la alti , puneti-va pe cantar si pe urma incepeti sa spuneti si altora. 
Multumesc   
Puneti poze cu ce mancati, puneti poze cu rezultate  , puneti comentarii in care sa vedem rezultate demne de admirat, tot respectul pentru toti si toate care au inceput si incep sa aiba si rezultate, mult respect pentru ambitia voastara de a va schimba viata. Mult succesc la slabit.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...