Jump to content
  • Bun venit!

    Pentru a putea beneficia de toate funcţiile forumului, este necesar să vă înregistraţi un cont de membru. Pentru înregistrare aveţi nevoie doar de o adresă de email validă. Completaţi cu mare atenţie adresa dvs. de email, întrucât aceasta este necesară pentru validarea contului de membru.

Discutii online


SLĂBIM ÎMPREUNĂ

Recommended Posts

Dimineața La 6 brânză și o felie de cașcaval. La ora 9 gustare un măr .La13 snițel de pui cu pâine de secară. La 16 gustare  fistic .La 19 o pulpa de pui la rotisor fără pâine de la kaufland. Mănînc asa din septembrie 2018 si am slăbit 23 kilograme, seara mănânc ceva ușor salată sau pește asta de obicei 

Link to comment
Share on other sites

La 23.01.2019 la 14:58, Monica111 a spus:

Buna ziua!Bine v-am gasit!? Ma alatur si eu grupului si va cer sfaturi in privinta micsorarii portiilor. Ati facut-o progresiv? Cum ati reusit?

Buna seara, farfuri mai mici și că să reusiți  beți apă înainte de masă se umple stomacul și nu vă mai e foame ,așa o să mâncați mai puțin, cel puțin la mine asta a funcționat. O seara bună 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

P

La 23.01.2019 la 14:58, Monica111 a spus:

Buna ziua!Bine v-am gasit!? Ma alatur si eu grupului si va cer sfaturi in privinta micsorarii portiilor. Ati facut-o progresiv? Cum ati reusit?

Buna ziua Monica111, bun venit pe Forumul nostru, cum spunea si Niculae mai sus, farfuri mai mici, dar ar fii mai multe, ar fii bine sa puneti portia de mancare in farfurie si nu va mai scoateti inca o data, am vazut ca sunt farfuri cu trei compartimente, cred ca sunt ideale si bineanteles ca acest lucru se face treptat, spor la topit kg ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...